• Szkoła pełna talentów

• Zakończyła się tegoroczna edycja akcji "Szkoły pełne talentów". Dzięki przyniesionym i skanowanym przez Was Talenciakom nasza szkoła zdobyła cenne nagrody, takie jak robot Photon z pakietem emocjonalnym oraz kolorowa drukarka. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku zasilili talenciakowe konto naszej szkoły!

• Alan w kadrze!

• Nasz szóstoklasista, Alan Wąchała, po raz kolejny został powołany do małopolskiej kadry piłki nożnej! Obecny zawodnik MKS Cracovii zaczął trenować w swoim pierwszym klubie, kiedy jeszcze nie skończył trzech lat! Teraz trenuje cztery razy w tygodniu, bierze udział w zgrupowaniach i meczach, mając nadzieję, że ciężka praca pozwoli mu spełnić marzenie o zostaniu profesjonalnym piłkarzem. Trzymamy kciuki, żeby za kilka lat zobaczyć go w barwach jego ukochanej Barc.