• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22

• Kończący się rok szkolny nie szczędził nam wrażeń. Pandemia, nowi uczniowie z Ukrainy, plac budowy za oknami... Ale też był to pierwszy rok, w którym nasza szkoła mogła poszczycić się patronem oraz dumnie prezentować swój sztandar. Wszyscy dzielnie stawili czoła szkolnym wyzwaniom i otrzymali promocję do następnej klasy. Najwyższą średnią może pochwalić się klasa 5b, a najlepszą frekwencją - 2a. Dziś uczniowie z radością odebrali świadectwa i podziękowali nauczycielom za cały rok nauki. Miłych wakacji!

Nowa galeria Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 została dodana do albumu fotograficznego

• Wręczenie kart rowerowych

• 22 czerwca spora grupa uczniów odebrała z rąk Pani Dyrektor swoje pierwsze prawo jazdy  - kartę rowerową. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej i przyjemnej jazdy! Zawsze w kasku i zgodnie z przepisami.

• Nasze koszykarki i koszykarze

• 7 czerwca w SP nr 14 w Krakowie zorganizowano rozgrywki w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców dla szkół podstawowych z Dzielnicy X. Nasze koszykarki zajęły 4 miejsce, a drużyna chłopców 2 miejsce! Gratulujemy!

• Parada Szkolnych Patronów

• W związku z nadaniem naszej szkole imienia Stanisława Lema mogliśmy zadebiutować w organizowanej w Krakowie po raz dziewiąty Szkolnej Paradzie Patronów. Odbyła się 10 czerwca i przebiegała pod hasłem Opowiedz mi o twoim patronie.  Szkołę reprezentowało 10 osób z Samorządu uczniowskiego. Zgadnijcie, kto grał rolę Stanisława Lema?

• Karta rowerowa

• Za nami tegoroczne egzaminy na kartę rowerową. Do czwartoklasistów dołączyli uczniowie klas 5-8. Gratulujemy 30 osobom zdania bardzo trudnych egzaminów teoretycznych i praktycznych!

Kolejna szansa za rok. Teoria w maju, praktyka w czerwcu.

• III miejsce w turnieju piłki ręcznej

• W sobotę 4 czerwca 2022 w hali Sport Myślenice odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Myślenic. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: SUMKS I i II Myślenice, MTS Piast Skawina, Szaflary, SP 134 Kraków i MOSiR Bochnia.  Nasza drużyna zdobyła III miejsce!

W meczach w Myślenicach wzięli udział: Oliwier Zagrobelny z 4a, Michał Kłęczek i Michał Romaniuk z 4b, Julian Czopik, Lena Krzysztof, Aleksander Kuźmiński, Oskar Pachel i Pola Urbaniak z 5b, Ksawery Cimer i Aleks Mruk z 6a, Adam Syrek, Maciej Tuleja i Wiktor Waśniowski z 7a, Julian Gregoraszczuk i Dominik Szymański z 7b oraz Stanisław Ciastoń z 7c. Gratulujemy!

• Dzień Dziecka

• 1 czerwca w szkole nie brakowało atrakcji. Uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych oraz licznych konkursach, w których mogli wykazać się jako piosenkarze, styliści, a nawet piekarze. Wielkim zainteresowaniem cieszył się konkurs "Zgadnij, kto to", czyli rozpoznawanie nauczycieli na podstawie ich zdjęć z dzieciństwa. W świetlicy uczczono Dzień Dziecka piniatą oraz licznymi zabawami tematycznymi.

Nowa galeria Dzień Dziecka 2022 została dodana do albumu fotograficznego.