• Nagroda Dyrektora

• W roku szkolnym 2022/23 Nagrodę Dyrektora dla ucznia, który ukończył szkołę z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem, otrzymał Błażej Błachut z klasy 8b.

Ponadto Pani Dyrektor nagrodziła również Magdalenę Janczyk z klasy 8b za zdobycie tytułu Finalistki
          Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023
          oraz Krzysztofa Wełnę z klasy 8b za zdobycie tytułu Laureata Konkursu Tematycznego „Polscy żołnierze
          w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej" dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023.

W roku szkolnym 2021/22 Nagrodę Dyrektora dla ucznia, który ukończył szkołę z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem, otrzymał Bartłomiej Filip z klasy 8b.

W roku szkolnym 2020/21 Nagrodę Dyrektora dla uczennicy, która ukończyła szkołę z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem, otrzymała Julia Krzyżak z klasy 8.

Pani Dyrektor Bożena Malada ufundowała jeszcze dwie dodatkowe Nagrody Dyrektora za wybitne osiągnięcia w Małopolskim Konkursie Biologicznym. Otrzymały je Julia Krzyżak za uzyskanie tytułu LAUREATA, a Julia Haddob za uzyskanie tytułu FINALISTY Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/21.

W roku szkolnym 2019/20 Nagrodę Dyrektora dla ucznia, który ukończył szkołę z najwyższą średnią i wzorowym zachowaniem, otrzymał Jakub Gros z klasy 8.

W klasach 4-8 świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre) otrzymało 52% uczniów.

W klasach 4-8 listy pochwalne otrzymali uczniowie, którzy uzyskali w wyniku klasyfikacji rocznej średnią ocen powyżej 5,0 i wzorowe zachowanie. Rodzice uczniów nagrodzonych listem pochwalnym otrzymajli list gratulacyjny od Dyrektora Szkoły i Rady Pedagogicznej.