• Podmiot odpowiedzialny za przygotowanie, dostarczenie i wydawanie posiłków:

Stołówka Fantazja

firma: Trusted Service

Kraków, ul. Doktora Judyma 10

NIP: 679-213-30-32, REGON: 351248024

email: biuro@f97.pl

Oferta:

W ramach powadzonej wyłącznie w Szkole działalności gastronomicznej, polegającej na „żywieniu zbiorowym zamkniętym” dzieci i młodzieży oferujemy abonamentowe posiłki obiadowe smaczne, urozmaicone i odpowiednio zbilansowane przygotowane specjalnie dla grupy żywionychvuczniów Szkoły (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia i zaleceniami IZŻ)
        - pełne (zupa + drugie danie + kompot) w cenie abonamentowej 15 zł
        - jednodaniowe (sama zupa) w cenie abonamentowej 5 zł
        Ceny abonamentowe obowiązują tylko przy terminowym dokonywaniu płatności!
        Podstawowe ceny posiłków abonamentowych: pełny obiad 18zł / zupa 6zł

Świeże i gorące posiłki wydajemy codziennie, o stałej porze - w tradycyjny sposób
        Dla Państwa wygody w ramach umowy zapewniamy :
        – przekazywanie drogą mailową bieżących informacji typu: aktualny jadłospis, wysokość opłat w danym miesiącu,
        – możliwość odwołania zamówionego posiłku abonamentowego nawet w dniu nieobecności do godziny 8:00 (wyłącznie SMS),
        – możliwość zamówienia abonamentu i rezygnacji z zamówienia w dowolnym momencie (tylko z 1 dniowym wyprzedzeniem)
        Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, wieloletnie doświadczenie w branży, rygorystyczne przestrzeganie zasad sanitarnych i profesjonalny personel to gwarancja bezpieczeństwa żywieniowego Państwa dzieci.

Zamawianie obiadów możliwe jest poprzez wypełnienie i dostarczenie podpisanego zlecenia (najpóźniej 1 dzień roboczy przed datą rozpoczęciem realizacji zamówienia). Zamówienie należy przesłać mailem (skan lub zdjęcie zlecenia) na adres: Fantazja@f97.pl

Odwoływanie obiadu możliwe jest najpóźniej do godziny 8:00 w dniu nieobecności, poprzez wiadomość SMS wysłaną wyłącznie na numer: 797 210 200 (w treści: imię nazwisko dziecka, nr szkoły, data lub okres nieobecności).

Dane do przelewu
        nazwa odbiorcy : Fantazja
        konto (mBank) : 39 1140 2004 0000 3402 7704 8052
        tytuł przelewu musi zawierać : nr Szkoły, nazwisko i imię, rodzaj posiłku (obiad lub zupa)
        termin płatności (warunek korzystania z ceny abonamentowej) : do 10 dnia miesiąca
        Płatności można dokonać wyłącznie poprzez przelew lub wpłatę na w/w rachunek.

Dokumenty do pobrania:
        formularz zamówienia: Zlecenie_(umowa)_-_Fantazja(1).pdf
        regulamin z pełnym cennikiem: ogólne_warunki_umowy.pdf
        oferta i informacje podstawowe: Oferta_obiady_Sp134_-_Fantazja_-_od_1_IX_23.pdf