• Nauczyciel Roku

• Nauczyciela Roku wybiera w głosowaniu tajnym cała społeczność szkolna - uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi spośród grona pedagogicznego naszej szkoły.

Nauczyciel Roku 2023

Nauczycielem Roku 2023, drugi raz z rzędu został Pan Leszek Kępa.

Nauczyciel Roku 2022

Nauczycielem Roku 2022 został Pan Leszek Kępa. Nasz wuefista i trener drużyny piłkarzy ręcznych.

Nauczyciel Roku 2021

Pani Paulina Grabiec-Stawowiak, jak co roku otrzymała tytuł Nauczyciela Roku. Nasza Matematyczka jest bezkonkurencyjna!

Nauczyciel Roku 2020

Paulina Grabiec-Stawowiak

W dwuletniej historii wyborów Nauczyciela Roku w naszej szkole pani Paulina jest bezkonkurencyjna! Zaraża uczniów pasją matematyczną, ma charyzmę i poczucie humoru. Gratulujemy, pani Paulino i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!

Nauczyciel Roku 2019

Paulina Grabiec-Stawowiak

Matematyka to pasja pani Pauliny, a jej głównym celem jest to, aby każdy uczeń choć trochę polubił liczyć :) W SP 134 od roku 2018,
          a już zdobyła serca społeczności szkolnej!
          W wolnych chwilach czyta książki dla dzieci, ogląda horrory i układa klocki Lego... Gra w squasha i jest fanką tenisa.
          Prowadzi blog matematyczny, z którego korzystają nasi uczniowie: www.matematyka134.blogi.pl