• 29 września:

W tym tygodniu uczniowie klasy 3b na zajęciach dodatkowych przygotowali kolorowe i zdrowe
          soki owocowe. Sprzęt wykorzystywany przez uczniów w trakcie koła zainteresowań
          "Zabawy Kulinarne" został zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

4 października:

Tym razem w ramach zajęć kulinarnych uczniowie robili zapasy na zimę i przygotowali
          kompot śliwkowy.

20 października:

Na zajęciach kulinarnych trzecioklasiści przygotowali kolejne smakołyki. Tym razem wybór padł na naleśniki.
          Praca jak zwykle poszła nader sprawnie, bo uczniowie mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt -
          Thermomix zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

9 listopada:

Witajcie w podwodnym świecie. Klasa 3c dzielnie programuje z wykorzystaniem zestawów
          Lego Spike Essencial.

9 listopada:

Czy roboty mogą być patriotami? Dzisiaj na zajęciach z robotyki klasa 2c
          wspólnie z Photonem przemierzała Polskę wzdłuż i wszerz.

1 grudnia:

Nawet photony pozazdrościły zabawy dzieciom - same postanowiły się przebrać
          i zatańczyć z okazji andrzejek. Jak im poszło?

13 grudnia:

Dzieci stworzyły niezwykłego strażnika kluczy. Strzeże ich teraz groźny T-Rex wydrukowany
          z pomocą drukarki 3D.

14 grudnia:

Święta tuż, tuż

Zapach pierników roznosił się po całej szkole . To za sprawą 3b oraz sprzętu pozyskanego
          w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

21 grudnia:

Bożonarodzeniowy tor przeszkód dla Photonów? Takie cuda tylko u nas - na zajęciach z robotyki!

9 stycznia:

Jak poprawnie zapisać datę? Czym różnią się cyfry rzymskie od arabskich?
          Na te pytania szukali odpowiedzi uczniowie klasy 2c. Z pomocą przyszła im
          nowoczesna technologia.

12 stycznia:

Klasa 2c zgłasza swoją gotowość do karnawału! W tym roku dzieciaki bawią się razem z Photonami.

16 stycznia:

Karuzelowy zawrót głowy? Czemu nie! Z klasą 3c na robotyce nigdy nie jest nudno.

28 stycznia:

Bezpieczne ferie? Po zajęciach z robotem Photonem klasa 2c wie już na ten temat bardzo dużo!

28 stycznia:

Jakim pojazdem wybrać się na ferie marzeń? Z pomocą i pomysłami przybywają
          uczestnicy dodatkowych  zajęć z programowania z klasy 3c.

16 lutego:

Klasa 2a ruszyła do tańca! Lego fachowcy sprawdzili, jak różne koła zębate napędzają się nawzajem i zmieniają prędkość obrotu tancerzy podczas wyjątkowego konkursu tańca. Młodzi konstruktorzy wykorzystali nowe zestawy Lego BricQ Motion Essential.

20 lutego:

Zbliża się koniec karnawału, a więc nie mogło zabraknąć faworków. Po przygotowaniu
          ciasta wielkim wyzwaniem było wałkowanie i wycinanie odpowiednich kształtów.
          W smażeniu pomogła Pani Asia i nasza wspaniała płyta indukcyjna.

7 marca:

Lubicie grać w hokeja? Bo 2a bardzo! Zobaczcie, jak im poszło!

13 marca:

Wiosna tuż tuż. Na dzisiejszych zajęciach kulinarnych nie zabrakło pysznych owoców,
          z których za pomocą termomixu zrobiliśmy pyszne smoothie. Najbardziej smakowały
          nam koktaile z truskawek, ananasów i kiwi.

28 marca:

Park rozrywki w szkole? Takie cuda tylko podczas robotyki z 3c.

4 kwietnia:

W szkole pachnie już Świętami! Wszystko za sprawą naszego kółka kulinarnego, które w tym tygodniu wyczarowało miniaturowe babki. Pięknie udekorowane, mogłyby stanowić ozdobę wielkanocnych koszyczków, choć mało prawdopodobne, by młodzi adepci sztuki kulinarnej nie połakomili się na nie od razu...

8 maja:

Majowe kółko kulinarne pod hasłem "Twarożek jest ok!" Nasze wspaniałe kanapki smakowały
          wyśmienicie.

15 maja:

Kółko kulinarne robiło dziś ciasto bananowe.  Za pomoca mikresa dzieci zmiksowały wszystkie składniki. Na płycie indukcyjnej podgrzalismy olej i dzieci formowały ciastka. Pachniało w całej szkole!

14 czerwca:

Wakacyjny klimat na zajęciach kulinarnych. Klasa 3b zrobiła gofry lepsze niż nad morzemWakacyjny klimat na zajęciach kulinarnych. Klasa 3b zrobiła gofry lepsze niż nad morzem!